Manga:
-Fly High strany 5-11

Povídky:
Lovci draků-6
Children are damigods-5

Duben 2012

Mesu

17. dubna 2012 v 17:07 | Diana
No,začnu přidávat postavy do Children are Damigods.
Obrázek je od Lairai,animku jsem udělala já.
Jméno:Mesu Shiro
Věk:lidských 19,vlčích 196
Rasa:magické zvíře

Povaha:Spíše samotářská,společnost mnoha lidí nemá ráda.Důvěřuje jenom svým nejbližším.Má ráda sarkastické poznámky,ale pokud někdo potřebuje pomoct tak se vždy snaží udělat maximum.Ráda o sobě říká,že má své druhé Já,které je rozumnější a drží ji na uzdě,jinak by už dávno udělala nějakou šílenost.

Info:Má ráda zvířata,sladkosti,především čokoládu.Její nejoblíbenější květinou je kosatec.Má ráda černou a fialovou barvu a taky tajemno.Nemá ráda oheń,vosy,sršně a lidi,co ubližují druhým.Matka jí zemřela při porodu,její otec poté když měla 6 let a on se jí snažil chránit.Od té doby se toulá po světě a pomáhá druhým.Její otec jí říkal,že má staršího bratra,ale ona o něm nic neví.

Animace:(klikněte,aby se zobrazila)


FT-Charle

17. dubna 2012 v 11:13 | Diana
Jméno:Charle
Věk:neznámý

Charle je partnerkou Wendy,je stejně jako Happy exceed.Ona narozdíl od Happyho věděla,že má zabít Wendy a později si už i na všechno vzpomněla,ale nezabila Wendy,protože je to její pratnerka a má ji ráda.
Později je Charle zavedla nevědomky do pasti a dávala si to za vinu,nakonec ji ale Happy přesvědčil,že za to nemůže,protože ty informace měla nahrány do mozku.
Pak ale zjistila,že si to v hlavě trochu pomíchala a ta jejich mise nikdy neexistovala.

Lovely Complex- řetězec lásky

16. dubna 2012 v 17:33 | Diana |  LC-ostatní
Zapomněla jsem nějaká jména,ale ségra je naštěstí viděla.
Jména jsem z japonštiny přepisovala sama.
Kopíruj jen se zdrojem!

když tam nejste ,tak mě nenut'te vstávat

16. dubna 2012 v 14:03 | Diana |  můj deník+oznamy
Dneska jsem šla do školy na 7 ,jedna učitelka mě tam připravuje na přijímačky z češtiny.
No,dojdu zaklepu na dveře učebny,nikdo neotevírá ,pokusím se otevřít je zamčenu ,zajdu do jejího kabinetu není tam.
Tak jdu do třídy a 45 minut tam sedím ,posledních 20 minut se učím vlastivědu.
No,prostě mě vytočila,já vstávám o hodinu dřív a ona nepřijde.
To je teda něco.

FT-Wendy

16. dubna 2012 v 14:01 | Diana

Jméno:Wendy Marvel
Věk:12

Jednou se vytvářela aliance proti Oracion Seis,vytvářely ji 4 cechy,jeden z nich byl Cait Shelter,ten vyslala Wendy,která se dobrovolně přihlásila,protože doufala,že se setká s Natsuem,drakobijcem jako je ona.
Tam se setkala s Erzou,Happym,Lucy,Grayem i Natsuem.Jakmile Oracion Sais porazily vrátila se Wendy do cechu,který měl být zničený,jelikož jo Oracion Sais zasáhlo,ale nebyl,zjistila pravdu,že celý cech je jen iluze,vytvořená jeho mistrem.
Její mistr jí řekl pravdu než umřel.
Jak byla ještě malá cestovala s Mystoganem,který uzavíral Dormu Anim(portál do Edolasu) vždy když se otevřela.
Cestovala s ním dlouho,ale jednou se objevila Dorma Anime a Mystogan ji opustil,nechal ji jednomu starému mágovi,kterým byl vůdce Cait Shelteru.Wendy jak se probudila břečela a křičela,že toto není cech,že Mystogan říkal,že ji zavode do cehcu,a tak ten stařík vytvořil iluzi.Poté se Wendy přidala k Fairy Tailu.
Wendy "má" Charle,jednoho z excedů.
Jo a pokud vám to z textu nedošlo,je to drakobijec nebe,nebeský drakobijes učila ji dračice Grandine.


Lemonade Mouth-Turn up the music

15. dubna 2012 v 19:10 | Diana

Neko School-úvod

15. dubna 2012 v 18:03 | Diana |  videa
Tak,dělala jsem ho už od rána,myslím že se celkem povedl,prosím aby se ho podívali ti,kteří povídku nečtou,třeba ji začnete číst.

Neko School 1.kapitola 2.část

15. dubna 2012 v 13:51 | Diana
Tak,po DLOUHÉÉ době je tu pokračování první kapitoly.

Adéla(vypráví tuto část)

No tak mé jméno je Adéla.Všichni si na mě dovolují,protože jsem tady jen 1.rok,já jsem se Neko stala jinak,v tu dobu ,když se rozhodl proměnit na kočky dívčí školu Maiami,tak já jsem tam nebyla,já jsem chodila na školu v New Yorku,ale moji rodiči byli rozvedení,já jako jediná vím své přijmení,protože já jsem nebyla pokusem,já jsem prostě šla kolem a ten paprsek mě zasáhl,ale nevím proč,ale já jsem se změnila úplně celá v kočku,tak jsem žila dva roky a asi 4 měsíce,pak jsem se ale změnila do Neko,takže jsem byla člověk s kočičíma ušima a ocasem,ale i tak jsem se snažila vyhíbat lidem,jednou mě na ulici zastvil nějaký muž,chytl mě a přenesl mě sem ,poé jsem se dozvěděla že to byl zdejší ředitel,pan Lavis Bosky.
No,od té doby tady stduji,jsem o hodně mladší než ostatní.No a ted' už se vrat'me k ději.


Takže jsem se posadila,poznámka té holky mně vůbec nevadila,no byla jsem na to už zvyklá,jsem ráda,že jsem se dostala do třídy H.Sedla jsem si do lavice vedlé té holky jménem Megumi.Měla růžové vlasy po půku zad,bílé kočičí uši a ocas,její ledově modré oči mě probodávali pohledem.V tu dobu jsem si pomyslela:No nazdar,vedle koho mě t posadila ?
No,apk začalo vyučování,naše vyučování nebylo nermální,učili nás úplně něco jiného než lidi,to je,ale také jinak probíhalo,měli jsme 8 p§lhodinovek,mezi nimiž bývaly 10 minutové přestávky.Když se mě učitelka na něco zeptala skoro nic jsem nevěděla,jelikož nás tohle v přípravce I neučili.

První půlhodinovka brzy skončila,přišlo mi to asi jako 8 minut,ale od té doby,co jsem tady se v času nějak......neorientuju.
No, během přestávky za mnou přišla ta otravná holka a řekla mi:,,Já jsem Cassidy,této třídě vládnu já,tak na mě nic nezkoušej."Za ní byly ještě tři holky,nejspíš byly nějaká parta.,,Parta přitroublých nán,"zašeptala jsem si pros sebe,ale vyznělo to hlasitěji než jsem chtěla,Cassidy mě probodla pohledem a přiblížila se ke mně.,,Cos to říkala ?"zeptala se Cassidy.,,Říkala jsem........Tamten přibouchlý pán."pověděla jsem z nervozity.,,Fakt,ale já slyšela něco jiného ?"pověděla jedna z těch dívek.
,,Jste starší než já,sluch vám už tolik neslouží,"pověděla jsem a v duchu jsem se musela smát,vím že kočky slyší dobře,u nás to plytilo ale jen z půlky slyšely jsme jen o maličko líp,zato viděli jsem velmi dobře,až moc,viděli jsme i brouky o velikosti půl centimetru jako deseti centimetrové.
,,Za to nám zaplatíš,"pověděla Cassidy.Všechny čtyři se ke mně nebezpečně blížily.Pokračování příště..................