Manga:
-Fly High strany 5-11

Povídky:
Lovci draků-6
Children are damigods-5

Březen 2012

Life is a game.

31. března 2012 v 17:35 | Diana
No,takže dne jsem byla do ted' na aerobic tour (závodech skupin).
No naše nejmenší skupina se neumístila,pak střední ty byly třetí,ale to neí fér,oni byly nejlepší ale zase Ostrooh.My nevím kolikáté,jelikož jsem hned na to odešla.No během sestavy mi vypadl zub,takže se mi z pusy vyvalila krev,trapas jak něco,naštěstí si toho všimlo jen pár lidí,včetně poroty.
Jméno naší sestavy je Life is a game(Život je hra).
Taak,já se jdu koukat na FT jo aplíís hlásky tady:
oplatím.

nebaví mě to ,jsem total BAKA

29. března 2012 v 19:38 | Diana
No,prostě blogaření už mě nebaví tak jak mě kdysi bavilo a tento blog taky za nic moc nestojí,no nevím budu jsem pořád psát ale už méně.Jo musím udělat new desing,jelikož tento se seká,bude s one piece(ano začala jsem se dívat).Jo v matematické soutěži jsem byla osmá z 73.dnes dva kluci z naší třídy dostali neomluveneou hodinu(třídní důtku)
Jo toto je od Lairai,budu to dávat k povídkám:

jsem nemocná

26. března 2012 v 19:22 | Diana |  můj deník+oznamy

Ano,čtete dobře,ve škole mi dnes bylo od rána blbě,po poslední hodině ani nejdu na obědu a valím domů.Dojdu domů a o té námaze skoro ani nepohnu tělem(ano kiláák je na mě moc).
No mamka mi dá 3 prášky já si jdu lehnout,ale není šance,že bych usnula já přes den nikdy nespím(hlavně že chodím spát v jedenáct). Tak ležím,chvílu vezmu flešku zapnu do telky a čumím na bleach,když se mě mamka zeptá:,,Jak se na to můžeš dívat a vůbec tím se nevyléčíš?"
Já jí odpovím:,,Já se tím léčím." Pak zdvihnu ruku a protáhnu se,jako ji chci ukázat že jsem v poho.To jsem ale neměla dělat,no zase mě začne bolet břicho jak nevímco. A rozzvracím se,prozatím jsem zvracela dvakrát.Mamka s tatkou a ségrou nachvíli odešli a mamka se se mnou rozloučí větou:,,Jestli pozvracíš notebook nebo koberec tak uvidíš."
Já jen kývnu.No doufám,že zítra už budu v poho,protože mám jít na matematickou olympiádu s Máreiem(nejhorším spolužákem ze třída,ale je chytrý ,takže jsem nucena.)Měli jsme jetnautobusem,ale uzavřeli celou silnicu,tak jedeme vlakem.Měli to zavřít už před měsícem,ale asi se jim nechtělo.Křičící.No dnes k nám dojela ségřina kmotřenka,já jsem celou dobu kdy u nás byly(5 hodin) proležela a čučela na Bleach.No jak odešli mamka mě dala další prášky a odešla.No prostě den nanic,navíc ještě k tomu včerejšku.No včera jsem se zastavila asi na 20 minut,celý den no odpoledne jdeme za mamkou do práce.Odejdeme s tama až za 2 hodiny a to jsem ségru musela odnést,jelikož tam chtěla zůstat.Já si vyzuju brasle a Adéla řekne:,,Dío jdeme za mamkou."A já na ni COŽÉÉ vždyt' jsem ted' došli ale jí je to fuk,tak zavolám mamce a ta řekne:,,Nesed'te furt v počítači a dojděte." vždyt jsem si k complu ještě ani nesedlaPřekvapený.
No pak ségra chce korbáček tak jedeme na dřevák(taková hospůdka).No po cestě se stavím pro Petru čekám tam asi 5 minut,pak odejdu,jsem v půlce uličky Petřin brácha vyleze z okna a volá:Není domáá.
No jo pak jsem na kraji uličky a vidím petřino auto,jak právě jede dom.No tak dojdeme dom,sednu si a Adéla říká:jdeme k mamce.Tentokrát jsem si vyjednala,že stačilo adélu zavést k mamce a pak jsem šla domů,pak došel tatka a bylo po klidu.

Kusumi Koharu-chance

26. března 2012 v 14:30 | Diana |  videa

zpěvačka moje bývalá oblíbená

Nádherné avatary

25. března 2012 v 17:23 | Diana


No,nejsou nádherné?
Určitě je buud používat jsou od DirtyFoxx , moc děkuji.
Jinak vám chci oznámit že zbytek dnešního dne se POKUSÍM věnovatt blogu.Ono už toho dne moc není,no celý den jsem ani na chvíli nezadechla,ale o tom vám povím potom.


nečekejte mě tu

25. března 2012 v 10:36 | Diana
No,včera jsem tu moc nebyla,dnes tu moc nebudu,no prostě každý má své důvody,zaprvní,nevím co sem psát a zadruhé,manga.
No,prostě ani nevím jestli něco přednastavím na týden,tak mě prosím omluvte.Ted' mě tak napadlo,jo něco přednastavím,nechte se překvapit.

seká,seká???

24. března 2012 v 16:15 | Diana
Lidi,seká se mi můj blog(myslím že kvůli desingu)
Seká se i vám?

moje plány mi jaksi.......nevyšly

23. března 2012 v 17:12 | Diana
No,původně jsem sem chtělá dát hafo článků,bohužel trvalo mi než jsem udělala celé menu a donastavila desing ted' se půdu koukat na bleach a pak..... pak uvidím.
**A co ta manga?****Jistě,nezapomínejte senpai**
Díky,za připomenutí vy dsvě ještě musím dočistit kapitolu AKB a taky dopřekládat kapču Asu No Yoichi,tak se mějte já se jdu mangakovat(nezná lepší výraz)
**Celý článek,do toho jsem vám něco dala aniž by si toho senpai všimla****Dobře Alenko,začínáš být jak já**

kurníík

23. března 2012 v 14:12 | Diana


No,udělala jsem si nový dess(juk).
No,ale dole to mám pořád bíle bez dessu,nevíte někdo co s tím?
Jestli jo tak písněte,jinak dens napíšu dost článků(pokusím se).
No,ted' jdu dělat něco na manga-cz-preklad.blog.cz
a na nase-povidky.blog.cz

Tak,hoj.
(moje tvorba)