Manga:
-Fly High strany 5-11

Povídky:
Lovci draků-6
Children are damigods-5

Suite.Life.Mew 8.kapitola

23. ledna 2012 v 19:10 | Diana
Letěli,už skoro hodinu.,,Jsme,tu,"pověděla,Klára.,,Kde,tu,"zeptala se Marcia.Všude kolem,byl,jenom les.Klára potichu,řekla nějaké zaklínadlo a před ní a Marciou,se objevily dveře.Klára je otevřla a vletěli dovnitř.,,Sesedni a pojd za mnou,ale potichi,at' nevzbudíme černé čarodějky,"povídala Klára.Marcia se rozhlížela všude kolem.Náhle do něčeho vrazila byla to popelnice.,,Ajaj,"řekla Klára.,,Co se děje,"ptala se Marcia.,,Černé čarodějky,už o nás vědí,"pověděla.
Po chvíli ze všech domů začaly vycházet čaré postavy.
,,Máme oběd,"řekla jedna z nich.,,Citrus Sky,"řekla Marcia a změnila se.,,Čarodějka ledu,"řekla Klára a taky se změnila v neznámo co.
,,Mewka a bílá čarodějka stupně S,to se každý den nevidí,na ně,"zavelela jedna z nich.
Náhle se pod Marciou propadla zem,ale nebylo to kvůli čarodějce.Ze země někdo vyskočil přímo před slunce.

,,Ice Sun,"pověděla neznámá dívka.Marcia konečně poznala,byla to mewka.Na všechny čarodějnice začaly dopadat rampouchy,to bylo způsobeno neznámou mewkou.,,Máme šanci na útěk,"pověděla Klára.Všechny tři se rozběhli.
Po 4 minutách……
,,Rychle,tudy,"pověděla Klára a vedla je do jenoho domu.Vešly do místnosti,ne omoc větší něž malé kuchyně.,,Vítejte,"pověděla žena,která seděla na židly a míchala nějaké lektvary.Marcia jí odhadovala tak 45.
,,Mewky,tady jste v bezpečí,"pověděla žena.
,,Mé jméno je Galena,udělejte si pohodlí u krbu."Poslechly a posadily se ke krbu.
,,Vítej,Marcio,již mám hotový protijed pro Tanaku.,,To je skvělé,"pověděla Citrus Sky.Citrus Sky i neznámá dívka se změnily opět v lidi.Galena a Klára odešly do vedlejšího pokoje.,,Těší mě,mé jméno je Jenna,poveděla neznámá mewka.,,Já jsem Marcia,"pověděla Marcia a ještě dodala:,,Ty jsi mewka.",,Ano,jsem,jsem mew dobra,Mew Ice Day,"odpověděla Jenna.
Pokračování přiště………………
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aoi Gumi Sakura/Fernandes Aoi Gumi Sakura/Fernandes | E-mail | Web | 25. ledna 2012 v 20:03 | Reagovat

ach!! Kyaaa!! Já tě žeru xDD miluju čaroděje!! Začíná se to pějkně zamotávat xDD Ledová.. sugoii!! By mě zajímalo, jestli tam bude i nějaká ohnivá xDD

2 Animka Animka | Web | 5. července 2012 v 21:58 | Reagovat

Dobrý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama