Manga:
-Fly High strany 5-11

Povídky:
Lovci draků-6
Children are damigods-5

Prosinec 2011

PF 2012

31. prosince 2011 v 21:38 | Diana
Št'astný rok 2012.

Tady něco pro vás:Lovci draků 3.kapitola

31. prosince 2011 v 17:27 | Diana
Adéla se procházela po městě,vypadalo to jako by něco,spíš někoho hledala.Náhle do ní někdo vrazil.,,Omlouvám se,"pověděl ten někdo svým ledovým hlasem.Adála se krátce podívala postavě do oči,byla to dívka s sněžně bílímy vlasy a červenými oči.,,Ne,byla to moje chyba,"pověděla Adéla.Neznámá postava byla pryč.,,Ty oči,už jsem někde viděla."Vtom si vzpomněla.,,Rychle musím najít Aoi a Lairai,povnost je v nebezpečí."Jenom to dopověděla a zavolala si orla.
Rychle na něj nasedla a řekla:,Rychle,za Flame a Nice."Adéla a orel jménem Takko letěli jako o závod.Za nedlouho už viděli Lairai a Aoi.Náhle Adélu něco zachytlo a Adéla s Takkem zmizely.

Adéla otevřela oči,nevěděla,kde byla,všechno vypadalo rozmlženě,cítala,že má ruce a nohy svázané a pásku před pusu.Po chvíli už viděla a netočila se jí hlava.Byla v malé místnůstce,seděla na židla a byla svázaná.Zkusila provaz přetrhnou,ale nepovedlo se.Marně s provazem bojavala dalších deset minut.Myslela na Takka,jestli pak se zachránil,na Lairai a Aoi a na to že jim hrozí nebezpečí.Jakpak dlouho,jsem asi byla v bezvědomí,pomyslela si Adéla.Na ruce měla hodinky.,,Ne,to ne,"vykřikla.Aoi a Lairai už budou nastupovat do pevnosti,musím je varovat,pomyslila si.
Byla dvě možnosti jak se dostat z místnosti dveřmi s kovovými zámky nebo oknem.Náhle se v okně někdo objevil,vešel dovnitř do místnosti a rozvázal Adéle provazy na nohou a na rukou.Adéla poznala,že to je dívka s zelenohnědýma očima a vedla ji chodbou.Vypadalo to,že se tu dobře vyzná.

Po chvíli došly k velkým červeným dveřím.,,Tudy,se dostaneme do místnosti,kde Morzan drží,ty dvě dívky,"pověděla neznámá dívka.,,Lairai,Aoi,musíme je zachránit,"pověděla Adéla.Morzan byl,bývalý král Elyonovi země.Když se zjistilo,že to on zabil královnu Etherion,byl uvězněn ve věznici a byl volen nový král,ale Morzanovi se asi před třemi roky podařilo z věznice utéci.

Neznámá dívka otevřela dveře.Místnost za dveřmi byla velká asi 10 na 5 metrů.Uprostřed seděly na židlích svázané Aoi a Lairai.,,Není,vám nic,"zeptala se Adéla.,,Díky,bohu ne,"odpověděla Aoi.,,Kdo,je to,"zeptala se Lairai.,,No,pomohla mi utéct,"pověděla Adéla.,,Mé jméno je Diana,"pověděla dívka.,,Těší mě,"pověděla Aoi.,,Ted' není čas na žvanění,musíme Morzana zastavit,než naše zvířátka změní v roboty,"pověděla Diana.,, V roboty?"vyjekla Lairai.,,Flame,"pověděla Lairai.,,Nice,"dodala Aoi.Adéla ještě dodala:,,Takko."Pak Diana pověděla:,,Fox."Fox byla létající liška.
,,Pojd'te,za mnou,"pověděla Diana a vedla dívky chodbou.,,Jauvaj,"skoro zakřičela Aoi,která zakopla o cihlu uprostřed chodby.,,Pššš,"osočila ji Diana.,,Kdo by dával,cihlu doprostřed cesty,"nadávala Aoi,které skákala po jedné noze.Tentokrát ji napomenula Lairai:,,Bud' tiše,pšš."Náhle se zem pod Aoi a Dianou prolomila a řítily se dolů.

Já budu mít tablet.

30. prosince 2011 v 19:43 | Diana
Ano,ted' jsem si objednala tablet,protože mám 4.ledna svátek.A zítra,už má dojít.Já jsem taáák štastné.Poletuju po domě a říkám:Já budu mít tablet,já budu mít tablet.

Vaše převelice štastná Diana.

volný desing č.4

30. prosince 2011 v 16:37 | Diana
K desingu patří klikačka, 4 popisky do menu.Více desingů na blognadesingyalayouty.blog.cz

dabing

29. prosince 2011 v 12:00 | Diana
TAkže 1.dabing naruto shippuuden vám pošlu,až budu mít íc lidí.
2.hledám lidi na dabing mewe mew princess
kdo by mněl zájem tak at vyplní.
1.přezdívka
2.blog
3.číslo postavy


postavy.
mew:
1.ichigo
2.minto
3.bridget
4.zakuto
5.purin

kluci:
6.aoyama


Postupně sem bude lidí přibývat

rozcestník Tokyomewmew videa

28. prosince 2011 v 17:58 | Diana
MNOU DĚLANÉOD JINÝCH AUTORŮ

nový program

28. prosince 2011 v 16:36 | Diana
Stáhla jsem si nový program na tvorbu videí.Za chvíli se mi jedno video nahraje na youtube,pak ho sem dám.Je to skvělý progra bude to AMV-Tokyomewmew-Ichigo(Zoey),nic moc,takový pokus to byl.

Tady je:


chibík

28. prosince 2011 v 12:52 | Diana
Co myslíte

Suite Life Mew-Erika

28. prosince 2011 v 10:36 | Diana
zatím jen info a obrázky.video dodám později
jméno:Erika
věk:13let
proměna:dark night

Lovci draků bleskovka

27. prosince 2011 v 19:51 | Diana
Vím,že mám zatím jen 2 kapitoly,ale to stačí.V Cč.